ניהול ופיקוח פרויקטים

ניהול ופיקוח פרויקטים

מזה 3 עשורים שאנו מתמחים בניהול ופיקוח על ביצוע מגה-פרויקטי תשתיות תחבורה מורכבים, לרבות פרויקטים להקמת מסילות ותחנות רכבות, כבישים בינעירוניים ועירוניים, מחלפים, גשרים, מנהרות, פרויקטי תשתיות ופיתוח שכונות מגורים ואזורי תעשיה.
כחברת הניהול והפיקוח שלכם, אנו נהיה אחראים על ניהול וביצוע תיאומים מול רשויות וגורמי תשתית, נפקח על הקבלן, נערוך בקרת חשבונות חלקיים וסופיים וננהל את הפרויקט עד להשלמתו ולפתיחתו לשימוש הציבור.

תתי תחומים

תשתיות ותחבורה

הצוות שלנו משמש כחברה מנהלת עבור פרויקטים תחבורתיים מגוונים. אלו פרויקטים בעלי מורכבות רבה, בעיקר בשל הסביבה הצפופה בה הם מבוצעים ואופי האוכלוסייה הפזורה לאורכם, ואנו מנהלים את הפרויקטים החל משלב התכנון הראשוני ועד למסירתם לרשות המקומית בגמר הביצוע.

פיתוח שכונות מגורים

הצוות שלנו מוביל פרויקטים של ניהול, תכנון וביצוע הקמת שכונות, מתחמי מגורים ומסחר עבור משרד השיכון, רשות מקרקעי ישראל וחב' ערים. אנחנו מביאים איתנו ניסיון של הקמת שכונות מגורים רבות, הכוללות יחד עשרות אלפי יחידות דיור, יחד עם הבנה עשירה בניהול ופיקוח על פרויקטים, היכרות מעמיקה עם הרגולציה בתחום וצוות מקצועי ממגוון התמחויות, המתמחה בניהול והובלת פרויקטי בנייה מורכבים.

אזורי תעשייה

מזה שנים שאנו מלווים את משרד הכלכלה ומשמשים כחברה המנהלת של פרויקט פיתוח אזורי תעשייה בצפון הארץ ובדרומה. מדובר בפרויקטים המתוכננים / מבוצעים מדי שנה בהיקף ביצוע שנתי של כ-60 מיליון ₪, ואנו מנהלים אותם משלב התכנון הראשוני ועד למסירת הפרויקט בסיומו.

מלאו בפירוט כאן

    + העלאת קורות חיים