ניהול התכנון

ניהול התכנון

32 שנות ניסיון מוכיחות שניהול מקצועי ויסודי הוא הבסיס להצלחה של כל פרויקט. אנו מספקים שירותי ניהול תכנון על כל היבטיו, מ-א' ועד ת', תוך מעורבות ומחויבות מלאה: המומחים שלנו ילוו אתכם החל משלב היזום, דרך התב"ע (תוכנית בניין עיר) ועד לשלב הביצוע, כולל ליווי ועריכת המכרזים הקבלניים, ניהול ההליך ובחירת הזוכים.

אנחנו לצידכם בכל שלב בתהליך התכנון:

  • ניהול הליכים סטטוטוריים
  • הכנת פרוגרמות ובחירת אלטרנטיבות
  • ייצוג ברשויות
  • תיאום בין מתכננים וגורמי תשתית
  • ניהול אומדנים ותקציב
  •  ניהול סיכונים ולוחות זמנים

תתי תחומים

ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט, והמומחיות שלנו היא בניהול סיכונים בפרויקטים מורכבים ורב-תחומיים. כדי להפחית את הסיכונים, לצמצם את השפעתם ולעמוד ביעדים – אנו פועלים להקמת התשתית לניהול סיכונים כבר מהשלבים המוקדמים ביותר של הפרויקט ונותנים לכם ראש שקט.
הייחוד שלנו בניהול הסיכונים בפרויקטי תחבורה, בנייה ותשתיות הוא פיתוח שיטת דוחות חכמים אשר נותנים למנהל הפרויקט והיזם כלים לבחון את מכלול הסיכונים באופן שוטף. הדוחות מסייעים הן במבט וויזואלי / גרפי והן בניתוח אנליטי, ומהווים את הבסיס לקבלת החלטות מושכלות בזמן אמת.

ניהול לוחות זמנים

השקעת תקציבים ומשאבים עצומים בפרויקט מחייבת ניהול מוקפד של לוחות זמנים על מנת לייעל את תהליכי העבודה ולמקסם את רווחיותו. אנו מאמינים שבניית תכנית עבודה איכותית המפרטת גם את לוחות הזמנים של הפרויקט היא משמעותית והכרחית להצלחת הפרויקט והשגת יעדיו. זו הסיבה שפיתחנו מתודולוגיות לניהול ובקרת לוחות זמנים, אשר מותאמות ללקוחות ולפרויקטים בהם אנו שותפים, ומבוססות על מתודולוגיית ה- PMBOoK הבינלאומית. אנו מיישמים אותן בפרויקטים המרכזיים ביותר במשק אותם אנו מנהלים בתחומי התשתיות, הבינוי והתחבורה.

מלאו בפירוט כאן

    + העלאת קורות חיים